Intresserad av teorilektioner?

Teorisalen ekar tom!

Vi saknar er, och ni kanske saknar oss? Efter en LÅNG tids uppehåll på grund av pandemi är vi nu redo att äntligen komma igång med teorilektioner igen, men för att kunna planera in detta behöver vi först veta att det finns ett intresse av att gå teorilektioner hos oss. Därför har vi skapat en enkät, där man kan anmäla sitt intresse och låta oss veta att man gärna vill komma! Intresseanmälan är INTE bindande, och är heller inget löfte från vår sida att det kommer att bli lektioner, men den ger oss en bra bild över huruvida det är intressant eller ej att vi kommer igång med teorikvällar på skolan 🙂

Det är i skrivande stund inte helt klart vad priset per teorikväll kommer att vara, men det kommer att ligga på cirka 250-350:-, med ett lite rabatterat pris ifall man köper det hela som ett paket. Vi kommer att erbjuda fyra eller fem olika lektionstillfällen och dessa kommer att ligga kvällstid, primärt på måndagar 18:15 – 20:00 (men det kan också emellanåt komma att hamna på en tisdag eller onsdag vid samma tid).

Intresserad? Anmäl ditt intresse via nedanstående formulär:

[contact-form-7 id=”3822″ title=”Kontaktformulär intresseanmälan”]